Перевальський був учасником руху шістдесятників, членом Клубу творчої молоді. У видавництві «Мистецтво» працював як художній редактор, у видавництві «Радянська школа» — як головний художник. Був секретарем Національної спілки художників України, заступником голови Київської організації НСХУ, заступником голови НСХУ.
Викладав у Київському художньо-промисловому технікумі, завідував кафедрою графіки видавничо-поліграфічного факультету в Національному технічному університеті України «КПІ». Викладає в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури та завідує кафедрою графічних мистецтв.
Василь Перевальський — митець книжкової, станкової графіки, живопису. Перевальський входив до складу колективів із розробки ескізів банкнот номіналом 1 гривня, 5 гривень та 10 гривень. Для робіт Перевальського характерні національна своєрідність, ґрунтовне творче освоєння народної спадщини, жанрово-тематичне розмаїття, новаторство в пошуках художніх засобів виразності. У творах Василя Перевальського читаються поетичне світовідчуття та оптимістичний настрій. Графічні твори митця вирізняються відточеним авторським почерком, вишуканістю ліній, пластичною ритмічністю, вивіреністю композицій, змістовною глибиною. Для екслібрисів харакерні лаконізм, символізм, асоціативність.
Василь Перевальський був учасником всеукраїнських, всесоюзних, міжнародних мистецьких, персональних виставок. Роботи митця зберігаються в Києві в колекціях Національного художнього музею України, Національного музею літератури України, Національного музею ім.Т. Шевченка, Музею книги і друкарства України, Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України, Дирекції художніх виставок України, Дирекції виставок НСХУ, Національної бібліотеки України ім. В. Вернадського, а також у колекціях Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця» в Батурині, Львівської галереї мистецтв, Запорізького художнього музею та в колекціях інших музеїв України.